فارس/فرمانده انتظامی کبودراهنگ از کشف یک دستگاه خودروی سرقتی و دستگیری سارق آن توسط عوامل پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
پژمان قویمی امروز اظهار کرد: عوامل پلیس آگاهی و قاچاق کالای شهرستان برای برخورد با خودروهای حامل بار قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان اقدام به ایست و بازرسی و کنترل خودروهای مشکوک کردند، که در این راستا به یک دستگاه خودرو آردی یشمی رنگ مشکوک شدند.
وی افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد که در نهایت پس از تعقیب و گریز، مأموران موفق شدند خودرو را متوقف کنند که در بررسی از آن مقادیری کالای قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ گفت: پس از انتقال خودرو به پارکینگ، پس از بررسی و استعلام شماره آن مشخص شد، خودروی سند نمره بوده و شماره موتور آن سنگ گرفته شده و پلاکت شاسی و مشخصات و پلاک خودرو جعلی و متعلق به خودروی دیگری است.
وی بیان کرد: مأموران طی چندین ساعت عملیات فیزیکی و شیمیایی و پس از استعلام از سیستم پلیس آگاهی دریافتند این خودرو دارای سابقه سرقت از استان آذربایجان شرقی است، که پرونده در این زمینه تشکیل شد.
قویمی از کشف بیش از 443 گرم تریاک و شیره تریاک از یکی از خرده‌فروشان در سطح روستاهای شهرستان کبودراهنگ توسط عوامل پلیس مواد مخدر خبر داد و افزود: دو نفر از عاملان این عرصه دستگیر شدند و پرونده قضایی متهمان تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e