تسنیم/رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه قیمت تخم‌مرغ در بازار همدان ارزان شده است، گفت: در روزهای آینده نرخ مرغ وارد کانال ۸ هزار تومان می‌شود.
جواد عاشوری اظهار داشت: امروز قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم در بازار همدان بین 9 هزار و 300 تا 9 هزار و 500 تومان است که پیش‌بینی می‌کنیم در رزوهای آینده این قیمت به 8 هزار و 500 تومان هم برسد.
وی با بیان اینکه جوجه‌ریزی‌ها به اندازه کافی انجام شده و هیچ کمبودی در زمینه تامین مرغ مورد نیاز مردم وجود ندارد، ابراز کرد: قیمت مرغ زنده در مرغداری‌ها 6 هزار و 500 تومان است.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان از کاهش قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار خرده فروشی خبر داد و افزود: امروز قیمت هر شانه تخم‌مرغ بین 12 تا 16 هزار تومان است که نسبت به روزهای گذشته، شانه ای هزار تومان ارزان شده است.
عاشوری با بیان اینکه در ماه رمضان میزان تقاضای مرغ کاهش یافته است، اظهار داشت: روزانه 60 الی 80 تن مرغ گرم وارد بازار همدان می‌شود.
وی در بخش دیگری از گفت‌وگو به قیمت هرکیلو ماهی قزل آلا اشاره کرد و گفت: قیمت این نوع ماهی در بازار بین 28 تا 30 هزار تومان است که البته مورد استقبال و خرید مردم قرار نمی‌گیرد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e