باشگاه خبرنگاران/رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب گفت: طی بازدید از یک نانوایی به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی پلمب و همچنین مقادیری کیسه آرد تاریخ مصرف گذشته معدوم شد.
علیرضا سالاری گفت: همزمان با ایام مبارک ماه رمضان و در راستای صیانت از حقوق عامه و نظارت بر بهداشت عمومی به همراه نماینده اداره صمت، نماینده شبکه بهداشت از نانوایی‌ها و مراکز عرضه مواد پروتئینی (مرغ فروشی ها) سطح شهرستان فاریاب بازدید بعمل آوردند.
این مقام قضائی افزود: برای ۵ نانوایی بدلیل کم فروشی و ۲ مرکز عرضه مواد پروتئینی (مرغ فروشی) به دلیل درج نکردن قیمت‌ها توسط اداره صمت و تعزیرات حکومتی تشکیل پرونده گردید.
وی افزود: دراین بازدید همچنین به واحد‌های صنفی که نکات بهداشتی را به صورت کامل و صحیح رعایت نکرده بودند تذکر داده شد تا ظرف مهلت معین نواقص خود را برطرف کنند.
این مقام قضائی گفت: با کسانی که مقررات مربوط به صنف خود را رعایت نکند و تهدیدی علیه بهداشت عمومی باشد به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهد شد.
علیرضا سالاری ضمن مثبت ارزیابی کردن این بازدید‌ها اعلام کرد: به صورت هفتگی از تمام صنف‌ها بازدید بعمل می‌آید و با متخلفین وفق مقررات برخورد خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00