ایرنا/مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: مشترکان تلفن همراه به تماس های تبلیغاتی برخی افراد یا شرکت ها مبنی بر لزوم تعویض سیم کارت ها و غیر فعال شدن آن توجه نکنند.
آزاد حکمت روز سه شنبه اظهار داشت: در این تماس های تلفنی که مشخص نیست از سوی چه شرکت و افرادی مدیریت می شود، به مشترکان لزوم تغییر سیم کارت های قبلی و تغییر آن به ماهواره ای تاکید می شود که کاملا بی اساس است.
وی با بیان اینکه چنین تماس یا ارسال پیامک هایی از طرف شرکت مخابرات یا همراه اول صورت نمی گیرد، افزود: کسانی که با این عنوان با مشترکان تماس می گیرند، قصد کلاهبرداری دارند، بنابراین نباید به اینگونه تبلیغات و شایعات توجه کرد.
مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآور شد: مشترکان مراقب باشند فریب چنین افراد یا شرکت هایی را نخورند و از پرداخت هر گونه وجه به بهانه تعویض سیم کارت خودداری کنند.
حکمت به حضور خود در سامانه پاسخگویی سامد (ارتباط مردم و دولت) اشاره کرد و گفت: با وجود اطلاع رسانی ها، فقط سه تماس در حوزه مخابرات داشتیم که راهنمایی های لازم ارائه شد.
براساس آخرین سرشماری در سال 95، استان کردستان با یک میلیون و 603 هزار و 11 نفر جمعیت، دارای 10 شهرستان، 30 شهر، 86 دهستان و یک هزار و 697 روستای دارای سکنه است.
تعداد مشترکان تلفن همراه اول در استان کردستان تا پایان سال گذشته یک میلیون و 808 هزار و 574 مورد بوده و ضریب نفوذ آن اکنون به 111 درصد رسیده است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی