همسو نیوز/ قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام صبح سه شنبه در نشست تنظیم بازار استان در محل استانداری ایلام با اشاره به شرایط جدید کشور و جنگ اقتصادی و رسانه‌ای دشمن گفت: مدیران بایست شرایط موجود را درک کنند و خود را با وضعیت موجود وفق دهند و در امور پیش روی خود همسان سازی ایجاد کنند.
وی ادامه داد: در این شرایط برآیند کار مدیران باید جوری باشد که به ایجاد تسهیل در امور مردم بیانجامد و رضایت مردمی در پی داشته باشد.
وی افزود: در تنظیم بازار و تعیین قیمت‌ها بایست انصاف را در نظر گرفت و شرایط استان را سنجید و با توجه به قیمت تمام شده کالاها عرضه شود و در اینجا تنها اکتفا کردن به معدل قیمت استان‌های مجاور کفایت نمی‌کند.
استاندار ایلام با انتقاد از عملکرد اتحادیه مرغداران گفت؛ ما به بازار اعتماد داریم اما اینجا باید گفت که برخی از صنوف بازار ازجمله اتحادیه مرغداران خوب عمل نکرد و جواب اعتماد و حمایت‌ها را نداد و دود آن به چشم برخی مدیران رفت.
وی ادامه داد: ما از مدیران موفق که در این شرایط مسائل و مشکلات مردم را درک می‌کنند حمایت می‌کنیم و البته آنها نیز بایست این اعتماد و حمایت شکل گرفته را با عملکرد بهتر و خدمت بیشتر به مردم در این شرایط پاس دارند.
سلیمانی دشتکی، صادرات را یک راهبردی خوب برای برطرف نمودن مشکل ارزی عنوان کرد و گفت: با ارز ۴۲۰۰ بسیاری از نیازهای مردم در حال برطرف شدن است.
وی در پایان تاکید کرد: باید با ارائه راهکار مناسب نسبت به کنترل قیمت‌ها و تنظیم بازار اقدام نمود و در این زمینه از هرگونه جو سازی نیز جلوگیری کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a