مهر/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از میزبانی مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ توسط ارومیه طی خردادماه سالجاری خبر داد.
عبدالله چمن گلی پیش از ظهر سه شنبه در بازدید معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از محل برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ اظهارداشت: مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ از ۱۰ خرداد تا ۹ تیر و در طول ۶ هفته ابتدا در کشور چین، هفته دوم در ژاپن، هفته سوم و چهارم در ایران و در شهرهای ارومیه و اردبیل، هفته پنجم در بلغارستان و هفته ششم در آمریکا برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات ارومیه میزبان هفته سوم این دوره از رقابت‌ها است که از جمعه ۲۴ خرداد ماه به مدت ۳ روز در سالن ۶ هزار نفری ارومیه برگزار می‌شود افزود: تیم ایران در هفته سوم رقابت‌های والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، جمعه ۲۴ خرداد در ارومیه میزبان تیم کانادا خواهد بود و روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد نیز به ترتیب از لهستان و روسیه میزبانی می‌کند.
چمن گلی خاطرنشان کرد: تمامی برنامه‌ها و تمهیدات لازم از جمله خرید وسایل و صندلی‌ها و غیره به صورت مدون انجام شده است و هیچ گونه مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی افزود: از تمامی پیشکسوتان والیبال استان دعوت شده است تا برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مسابقات نظر دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b