آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 22 وسیله نقلیه سرقتی در پارکینگ های عمومی استان خبر داد .
سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: طرح پاکسازی پارکینگ های عمومی با هدف کاهش وقوع سرقت و دستگیری سارقان خودرو و موتورسیکلت در سطح شهرستان های استان البرز به اجرا درآمد .

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح و همچنین پاسخ به مطالبات شهروندان که از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 و یا ارسال گزارشات مردمی خواستار برخورد با سارقان و پیشگیری از سرقت بودند ، ماموران موفق به کشف 13 موتور سیکلت و 9 خودرو سرقتی شدند.
سرهنگ نادربیگی با اشاره به این که نگهداری اموال مسروقه جرم است تصریح کرد: صاحبان پارکینگ های عمومی قبل از پذیرفتن وسائط نقلیه از مدارک آن بازدید و در صورت مشاهده موارد مشکوک ، موضوع را را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: فرماندهی انتظامی استان عزم جدی در مبارزه با سرقت های خرد دارد و اجرای موفق این طرح در جامعه بستگی به مشارکت و همکاری مردم داشته و اگر مردم در این طرح همراه پلیس باشند قطعا نتایج مطلوب تری به دست خواهد آمد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی