فارس/مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بیش از 12 هزار نفر در استان بوشهر درشبکه عظیم طرح اکرام فعالیت دارند.
احمد لطفی در مراسم ضیافت افطار ایتام و مددجویان کمیته امداد عسلویه در سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی اظهار داشت: بیش از 12 هزار نفر در شبکه عظیم طرح اکرام فعالیت دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه ماه رمضان فرصت خوبی برای توسعه فرهنگ نوعدوستی ، احسان و ریل‌گذاری مناسبی برای تمام ایام سال است، افزود: توسعه طرح اکرام مد نظر ماست و بنا داریم با همکاری خیرین تا پایان سال پنج هزار نفر دیگر به شبکه طرح اکرام بیفزاییم و در این راه دست‌مان را سمت خیرین و نیکوکاران دراز کردیم و در این امر خیر در این ماه مبارک از همه خیرین استمداد می‌طلبیم.
وی به موفقیت دانش آموزان طرح اکرام در سال تحصیلی گذشته در کنکور سراسری اشاره کرد و ابراز داشت: سال گذشته تعدادی از این دانش‌آموزان در رشته‌های خوب دانشگاه‌های دولتی پذیرفته شدند که امسال هم به دنبال افزایش موفقیت دانش‌آموزان در کنکور هستیم.
لطفی با تشکر از مساعدت مدیرعامل سازمان منطقه ویژه به خانواده امداد دربحث ساخت مسکن ،تأمین وسایل سرمایشی و کمک دو میلیارد ریالی ایشان درقالب سبد غذایی ماه رمضان به مددجویان شهرستان عسلویه خواستار افزایش شبکه حامی اکرام از کارکنان شاغل در صنعت نفت شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی