باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی اردستان گفت: ماموران انتظامی اردستان تعداد ۶ دستگاه خودروی مزاحم مختلف را که با ایجاد سر و صدای ناموزون در سطح شهر اردستان باعث آزار و اذیت مردمی‌ شدند را توقیف کرد.
سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از وظایف نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت در جامعه و در همه امور است.
وی افزود: نیروی انتظامی وظیفه دارد تا با هنجار شکنان و کسانی که نظم و امنیت، انضباط و امنیت روانی جامعه را به خطر می‌اندازد و موجب سلب آسایش شهروندان می‌شوند برخورد کند.
سرهنگ غلامرضایی افزود: نیروی انتظامی اردستان در این ارتباط و با توجه به گزارشات مردمی تعداد شش دستگاه خودرو‌های مختلف را که با ایجاد سر و صدای ناموزون در سطح شهر اردستان و با نصب دستگاه‌های نامتعارف روی خودروی خود باعث آذار و اذیت می‌شدند را توقیف کرد.
فرماندهی انتظامی اردستان ابراز داشت: این افراد با صرف هزینه‌هایی بالا، آلات و ادواتی را بر روی خودرو‌های خود نصب می‌کنند تا به نوعی در شهر به خودنمایی بپردازند، افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضائی شهرستان خواهند شد و خودرو‌های آنان توسط پلیس راهنمایی از ۴۰۰ هزار تا یک میلیون ریال جریمه خواهند شد.
سرهنگ غلامرضایی تصریح کرد: افراد با اخذ تعهد کتبی و بعد از باز کردن آلات و ادوات مزاحم از روی خودرو‌های خود و حکم قاضی و اینکه خودرو‌های آنان باید سه ماه در توقیف باشد می‌توانند خودرو خود را آزاد کنند.
وی بیان داشت: مردم باید بدانند پلیس خادم آنهاست و با هر فردی که موجبات سلب آرامش مردم را در پی داشته باشد با اخذ مجوز قضائی به صورت قاطع برخورد می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18