ایرنا/ نسرین عزنوی روز سه شنبه در مصاحبه ای گفت: این محموله که امروز از رشت به استان های شمال غرب حمل می شد، در محور آستارا - اردبیل توسط ماموران پاسگاه منابع طبیعی از دو دستگاه کامیون کشف شد و عاملان آن دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
وسعت اراضی ملی آستارا 40 هزار هکتار است و 32 هزار هکتار آن را گونه های جنگلی بلوط، راش، توسکا، ممرز، نمدار، ملج، لیلکی، انجیلی، آزاد، افرا، گردو، شیردار، گیلاس وحشی، فندق، شمشاد جنگلی و ون تشکیل می دهد.
اردوگاه دانش آموزی در آستارا راه اندازی می شود
سجاد موسوی مدیر آموزش و پرورش آستارا روز سه شنبه در جلسه ای با کارکنان این اداره گفت: دبستان بلا استفاده دین ‌و دانش روستای حیران آستارا برای ایجاد اردوگاه دانش‌آموزی و فعالیت های فرهنگی به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزی واگذار می‌شود.
وی افزود: چهار تشکل رسمی در این اداره فعالیت می کنند که اتحادیه انجمن های اسلامی مهمترین آنهاست و این انجمن ها اعتماد به نفس دانش آموزان را برای پذیرش مسئولیت های اجتماعی و سیاسی فراهم می کنند تا الگوی تمام عیار و در تراز جمهوری اسلامی باشند.
آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و 17 هزار دانش آموز در 150 مدرسه آن تحصیل می کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی