تسنیم/ سید ناصر رضایی در گفت‌وگویی اظهار داشت: تبادل اطلاعات، رصد قاچاقچیان، اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در محلات بویژه در محلات در معرض آسیب، کنترل محورها و اطراف مراکز آموزشی در حوزه مقابله با مواد مخدر اجرایی می‌شوند.
وی با تشریح خدمات انجام شده توسط کمیته درمان عنوان کرد: تلاش‌ می‌کنیم افراد معتاد بیشتری را به چرخه درمان وارد کنیم و اینکه بعد از مراجعه بهبود آن‌ها پایدار باشد و با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای آنان شغل ایجاد کنیم.
رضایی ابراز کرد: در حوزه فرهنگی و پیشگیری برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه، کارگاه آموزشی، برنامه‌های تلویزیونی و رادیو برای اقشار و سنین مختلف مردمی اجرا می‌شود.
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حوزه مشارکت‌ها نیز سعی بر این بوده که با استفاده از ظرفیت و توان تشکل‌های مردم نهاد برنامه‌ها در مناطق مختلف اجرا شود.
رضایی با بیان اینکه سعی می‌کنیم بهبود یافته‌گان دیگر به سمت مواد مخدر نروند، بیان کرد: در چرخه درمان ما سال گذشته بیش از 7 هزار نفر داشتیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277