ایسنا/ سرهنگ "یدالله نوروزی" با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی استان سامانه پلاک خوان مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی سواری "پراید" در محور قوچان به "فاروج " که دارای دستور قضایی بوده موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این راستا با اجرای طرح مهار و با تقویت گشت های انتظامی و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، سرانجام ماموران گشت یگان امداد خودروی مسروقه را در ورودی شهرستان مشاهده و متوقف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج اظهار کرد: ماموران پس ار توقیف خودرو ، راننده را دستگیر که در بررسی بیشتر مشخص شد خودرو سرقتی بوده و دارای دستور قضایی است.
نوروزی با اشاره به اینکه سارق خودرو پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد تصریح کرد: مالکان خودروها وسیله نقلیه خود را به وسایل و تجهیزات ایمنی ضد سرقت مجهز، تا اموال خود را از دسبرد سارقین حفظ کنند و در صورت برخورد با هر گونه مورد مشکوک از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی