باشگاه خبرنگاران/ آرش محمد صیدآبادی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: با پیگیری‌های انجام شده، ۲ دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر دودیفرانسیل کمک دار (WD ۴) از گمرک بندرعباس ترخیص و به جمع ناوگان امدادی اورژانس ۱۱۵ شاهرود اضافه شد.
وی افزود: این مدل از آمبولانس‌ها به دستگاه‌های پیشرفته مراقبت از بیمار (MICU)، مانیتورینگ قلبی، الکتروشوک، ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی)، پالس اکسی متر و برانکارد پیشرفته با امکان تعلیق مجهز است.
صیدآبادی دسترسی فوری به تجهیزات ثابت‌سازی و انتقال، جداکردن کابین بیمار از محل نگهداری تجهیزات انتقال، سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند، سیستم ضدیخ‌زدگی گازوئیل، عایق صوتی و کاهش سر و صدای اضافه در کابین و سیستم ضدعفونی کردن با اشعه ماورابنفش را از دیگر امکانات این آمبولانس‌ها برشمرد.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود ارزش این آمبولانس‌ها را یک و نیم میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این آمبولانس‌ها برای خدمت رسانی به مردم در مناطق کوهستانی، برفگیر وصعب العبور بویژه در فصول سرد سال و هنگام بارندگی‌ها بکارگیری می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c