فارس/فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف یک کیلو و 650 گرم ماده مخدر «گل» و دستگیری یک سارق و کشف موتورسیکلت سرقتی توسط مأموران کلانتری 17 مریانج خبر داد.
جمشید باقری از کشف ماده مخدر گل در همدان خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر در یکی از روستاهای اطراف همدان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری 17 مریانج قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی و اخذ مجوز قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد، گفت: در بازرسی از این مکان، یک کیلو و 650 گرم ماده مخدر گل و حدود 74 گرم تریاک و مشتقات آن به علاوه آلات و ادوات مصرف مواد مخدر کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: در مأموریتی دیگر، مأموران گشت کلانتری 17 مریانج حین گشت‌زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت دارای پلاک دست‌نویس مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی مقدماتی مشخص شد، این موتورسیکلت سال 94 از یکی از مناطق حاشیه شهر همدان به سرقت رفته که در این راستا مالک اصلی شناسایی و پس از ارائه مدارک، موتورسیکلت به نامبرده تحویل و متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
باقری در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و هرگونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به عملکرد پلیس را به سامانه 197 اطلاع دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e