ایرنا/ مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با راه اندازی سه پست برق برطرف می شود.
محمد امین فرشی گفت: در اسفند 96 توافقنامه ای بین شرکت شهرک های صنعتی استان و برق منطقه ای تهران برای تامین برق شهرک صنعتی امید البرز و شهرک صنعتی کوثر منعقد شده بود که این موضوع پیگیری شده است.
وی اضافه کرد: همچنین پست بالا دستی 400 کیلو ولتی در زکی آباد شهرستان ساوجبلاغ در زمینی به مساحت 35 هکتار جانمایی شده و هم اکنون شرکت برق منطقه ای تهران به صورت پست سیار در حال احداث این طرح است.
فرشی گفت: طبق نشست هایی که با برق منطقه ای استان تهران داشته ایم مقرر شده پست های 63 کیلو ولت شهرک صنعتی امید البرز و کوثر اجرایی شوند.
وی ادامه داد: زمین احداث این پست ها واگذار و برق منطقه ای مقرر شده نسبت به انتخاب پیمانکار و عملیاتی کردن این پروژه ها هر چه سریعتر اقدام کند.
فرشی گفت: با راه اندازی این پست های برق، مشکل برق واحدهای صنعتی در شرکت شهرک های صنعتی استان برطرف می شود.
وی ادامه داد: نبود پست 400 کیلووات برق از مهمترین موضوعاتی است که صنایع استان البرز را درشهرک های صنعتی با مشکلاتی مواجه کرده که با تامین این پست برق گام های موثری در حوزه اقتصادی و تولید برداشته می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی