ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: در اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر تعداد پنج نفر از سوداگران مرگ در شهر مشکین دشت فردیس دستگیر شدند.
سرهنگ بیژن جنتی افزود: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پی اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر در مشکین دشت مطلع شدند که فرد یا افرادی در این شهرستان به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین را تهیه و قصد توزیع آن را دارند.
وی اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس پس از ساعت ها کار اطلاعاتی با هماهنگی مقام قضایی به منزل یکی از متهمان مراجعه و پس از رعایت موارد قانونی نامبرده را در حالی که به همراه خود مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه داشت را دستگیر کردند.
جنتی افزود: در بازرسی صورت گرفته مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد و در ادامه هماهنگی به عمل آمده با مقام قضایی در یک عملیات دیگر همدست متهم را که مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه به همراه داشت را به دام انداختند.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: در عملیات سوم برای دستگیری سه همدست سابقه دار متهم اقدام شد که این افراد با مشاهده ماموران پا به فرار گذاشتند.
وی ادامه داد: این سه نفر نیز پس از تعقیب و گریز با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام و شلیک چند تیر هوایی دستگیر شدند که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
جنتی از مردم خواست اخبار و اطلاعات خود را در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر از طریق تماس با فوریت های پلیسی 110 به ماموران اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی