قدس آنلاین/سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان از آسیب دیدن مامور این اداره در هنگام انجام وظیفه و برخورد با عوامل ساخت‌وسازهای غیر مجاز در همدان خبر داد.
حسین مردانی به گفت: ساعت ۱۸ روز گذشته ماموران این اداره هنگام مشاهده ساهت و ساز غیر مجازی در منطقه شهرک فرهنگیان همدان، واحد نظارتی کنترل ساختمان به متخلف اخطار داده است که با برخورد خشن و دور از مروت یکی از افراد فعال در این ساخت و ساز مجاز مواجه و آسیب می‌بیند.
وی افزود: در این حادثه مامور شهرداری همدان از ناحیه دست آسیب دیده است که برای درمان به بیمارستان منتقل شد همچنین با مداخله نیروی انتظامی فرد مجروح کننده مامور اداره رفع تخلف های شهرداری همدان شناسایی و تحویل دستگاه قضایی شد.
مردانی اظهار کرد: طبق وظایف محوله به مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان این اداره گشت‌های متعدد و فعال در شبانه روز برای نظارت و پیشگیری از تخلف‌های ناشی از ساخت و سازهای غیر مجاز دارد و بر اساس قانون هم با متخلفان برخورد خواهد کرد. از شهروندان هم تقاضا داریم تا با پیروی از قانون برای ساخت و سازهای خود مجوز لازم را دریافت کنند. همچنین سامانه ۱۳۷ شهرداری همدان آماده دریافت گزارش‌های مردمی درباره تخلف‌های مرتبط با ساخت و سازهای غیرمجاز و یا سدمعبر در معابر است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e