شبستان/ «محمدرضا رحمان‎نیا» امروز (چهارشنبه 25 اردیبهشت) در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نفوذ هوای سرد از 23 اردیبهشت شاهد افزایش ابر و بارش‎های خفیف و پراکنده بودیم.
کارشناس هواشناسی استان گلستان ادامه داد: روز گذشته نیز شاهد افزایش ابر بودیم و در شب گذشته نیز به شکل پراکنده بارش‎هایی را در سطح استان شاهد بودیم که از نظر مقدار این بارندگی‎ها میزان قابل توجهی نداشت.
رحمانی‎نیا تاکید کرد: در حال حاضر بر اساس الگوها انتظار داریم که امروز نیز بارش‎ها را به شکل گسترده‎تری و با شدت بیشتر و به شکل نقطه‎ای شاهد باشیم.
وی افزود: ماهیت بارش‎های بهاری در بعدازظهر و شب به شکل رگباری و نقطه‎ای خواهد بود و در مناطق کوهپایه‎ای و کوهستانی ممکن است حتی به وقوع سیلاب و یا طغیان رودخانه‎ها منجر شود.
کارشناس هواشناسی استان گلستان تاکید کرد: درخواست داریم از همشهریان که در حاشیه رودخانه‎ها اسکان نداشته باشند و از فردا از شدت ابر کاسته خواهد شد و برای فردا بعدازظهر و یا شب بارنده‎های پراکنده‎ای را پیش‎بینی خواهیم کرد.
رحمانی‎نیا افزود: از روز جمعه جو پایداری را در استان خواهیم داشت و این جو پایدار تا روز یکشنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی