ایسنا/مدیرکل بهزیستی لرستان از توزیع ٥٤٠ قلم وسایل زندگی بین سیل‎زدگان استان خبر داد.
فاطمه زهرا توکلی بیان کرد: بعد از وقوع سیل اقدامات خوبی از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی در جهت کمک به مناطق سیل‌زده استان انجام شد که قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه تمامی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی به دستور دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان تمام توان خود را برای کمک به مناطق سیل‌زده استان و رفع مشکلات مردم به کار گرفته و به‌هیچ وجه آنها را تنها نمی‌گذارند، ادامه داد: بخش‌های مختلف دولت و همه دستگاه‌های اجرایی در حال پیگیری کارها هستند.
توکلی یادآور شد: در این مدت ٩٦٠٠پک غذایی بهداشتی و هم چنین وسایل توانبخشی و بهداشتی ویژه گروه‌های خاص معلولین توسط بهزیستی توزیع شده است.
این مسئول تاکید کرد: تمامی مددجویان بهزیستی که در سیل خسارت جزئی و کلی دیده‌اند را کمک کرده و این کار را ادامه خواهیم داد.
وی خاطرنشان کرد: ٥٤٠ قلم وسایل زندگی شامل یخچال، اجاق گاز، فرش، تلویزیون و موکت در مناطق سیل‌زده تاکنون توزیع شده است.
مدیرکل بهزیستی لرستان اضافه کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته آینده نیز علاوه بر توزیع مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز جامعه هدف سازمان وسایل زندگی به سایر افراد شناسایی شده که وسایل خود را از دست داده‌اند توزیع خواهد شد.
وی اظهار کرد: اولویت ما احداث و بازسازی منازل مددجویان خسارت‌دیده در سیل است.
این مسئول گفت: این روزها شرایط کمی بهتر شده اما سیل‌زدگان همچنان نیازمند یاری همنوعان خود هستند و تا بازگشتن به شرایط عادی کنارشان هستیم.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی