فارس/فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 13 کیلوگرم شیشه و هروئین طی دو عملیات و دستگیری سه قاچاقچی خبر داد.
سردار بخشعلی کامرانی‌صالح امروز از کشف مواد صنعتی شیشه و هروئین در همدان خبر داد و اظهار کرد: در عملیات اول، با انجام کار اطلاعاتی چند ماهه، باندی از قاچاقچیان که اقدام به تهیه و انتقال تریاک از استان البرز به استان همدان داشت، شناسایی شد.
وی با بیان اینکه در یک عملیات ضربتی خودروی سواری متهمان در ورودی شهر همدان متوقف شد، گفت: در بازرسی از خودرو، 4 کیلو و 700 گرم ماده مواد مخدر شیشه و سه کیلوگرم هروئین با لفافه کشف و دو متهم در این خصوص دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در عملیات دوم و با توجه به اشراف اطلاعاتی، مشخص شد یک محموله مواد مخدر از استان تهران بارگیری و در حال انتقال به شهرستان تویسرکان است.
وی با بیان اینکه این محموله با یک اقدام عملیاتی به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ورودی شهر همدان در داخل اتوبوس بین شهری تحت عنوان مسافر شناسایی شد، افزود: در بازرسی از وسایل همراه متهم، 4 کیلو گرم هروئین با لفافه و یک کیلو و 300 گرم شیشه کشف شد.
کامرانی‌صالح با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند یادآور شد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با روحیه جهادی و پرسنل انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e