مهر/ حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری عصر سه شنبه در جلسه مشترک ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و شهرستان دلیجان در این شهرستان اظهار داشت: عرضه و توزیع اقلام اساسی و مواد غذایی مورد نیاز مردم در کشور باید به طور اصولی ساماندهی و مدیریت شود.
وی افزود: مواد غذایی مورد نیاز مردم در کشور به فراوانی وجود دارد، اگر چه احتکار گران و افراد سودجو به دنبال بر هم زدن وضعیت معیشتی مردم هستند. بنابراین نحوه توزیع اقلام اساسی و مواد غذایی مورد نیاز مردم باید مدیریت شود و در شهرستان دلیجان نیز این امر در دستور کار قرار گیرد.
امام جمعه دلیجان در بخش دیگر سخنان خود بیان کرد: بایستی برای حل مشکل مسکن جوانان این شهرستان زمینی برای احداث واحدهای مسکونی اختصاص داده شود، این اقدام زمینه ساز ترویج ازدواج است و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.
غفوری خاطر نشان کرد: نزدیک به ۱۵ هزار نفر از اتباع خارجی استان مرکزی در این شهرستان به صورت متراکم سکونت دارند و کمبود مسکن در دلیجان به وضوح دیده می‌شود و در این راستا باید تدابیر لازم صورت پذیرد.
وی اظهار کرد: تردد وسایل سنگین از جاده دلیجان به سمت استان قم بسیار زیاد است و به منظور حفظ سلامت مسافران تعویض آسفالت این جاده مهم باید در دستور کار مسئولین قرار گیرد.
امام جمعه دلیجان عنوان کرد: همچنین واگذاری زمین از سوی منابع طبیعی شهرستان دلیجان برای احداث پارک بانوان بایستی هرچه سریع‌تر اجرایی و عملیاتی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f