فارس/ پرویز اسدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی ابلاغ حکم جلب یکی از اراذل و اوباش که از مدتی قبل تحت تعقیب پلیس بود، اقدامات تخصصی مأموران انتظامی برای شناسایی مخفیگاه او آغاز شد.
وی افزود: در تکمیل تحقیقات محل اختفای این فرد در یک باغ در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شناسایی و برنامه‌ریزی عملیاتی برای دستگیری او آغاز شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: در این عملیات که با اقتدار پلیس اجرایی شد، این فرد شرور که قصد فرار و تعدی نسبت به مأموران انتظامی را داشت، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دستگیر شد.
اسدی اضافه کرد:‌ از این فرد همچنین 3 قبضه سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی و ترازوی توزین مواد مخدر و برخی اقلام غیر مجاز دیگر نیز کشف شد.
وی تصریح کرد: پرونده متهم برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال و متهم نیز در یکی از مراکز درمانی تحت مداوا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با بیان قاطعیت پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و آرامش شهروندان گفت: شهروندان در کلیه ساعات شبانه‌روز در صورت رؤیت هرگونه هنجارشکنی از سوی معدود افراد نامعلوم الحال مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f