ایرنا/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دختر جوانی که با تحریک فردی دیگر اقدام به سرقت طلا و سکه های منزل پدری خود به ارزش چهار میلیارد ریال در شهرستان اسلام آبادغرب کرده بود، با تیزهوشی ماموران پلیس به دام افتاد و هر 2 نفر دستگیر شدند.
سردار«منوچهر امان اللهی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از وقوع سرقت از یک منزل مسکونی در شهر اسلام آبادغرب، تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. 
وی ادامه داد: کاراگاهان با بررسی صحنه های سرقت، تحقیقات گسترده و جمع آوری سرنخ های موجود، به این نتیجه رسیدند که سرقت توسط شخصی که دائما به این منزل رفت و آمد داشته و از محل اختفای طلا و سکه ها نیز مطلع بوده، انجام شده است. 
سردار امان اللهی افزود: پلیس آگاهی با روش های خاص خود و افزایش تحقیق و بازجویی ها از اعضای منزل، متوجه تناقض گویی در اظهارات یکی از دختران خانواده شده تا اینکه در نهایت وی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و سکه های منزل پدرش اقدام کرده است. 
فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآوری کرد: این دختر جوان در ادامه بازجویی ها عنوان کرد که این کار را به تحریک پسر جوانی انجام داده که در ادامه این شخص نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد. 
وی همچنین از کشف طلا و سکه های سرقتی خبر داد و گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به چهار میلیارد ریال می رسد. 
سردار امان اللهی در پایان از خانواده ها خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود به عمل آورده و اموال با ارزش خود نظیر طلا و جواهراتشان را به جای نگهداری در منزل در اماکن مطمئن نظیر بانک ها نگهداری کنند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :