تسنیم/ سرهنگ محمد نمازی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی باهدف برخورد با مخلان نظم و امنیت در این شهرستان بااقتدار انجام می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان مرزی آستارا با بیان اینکه طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به‌صورت مستمر در سطح شهرستان آستارا اجرا می‌شود افزود: هرگز به مخلان نظم و امنیت اجازه نخواهیم داد تا امنیت و آرامش شهروندان را مختل کنند.
نمازی با بیان اینکه از اول فروردین‌ماه امسال تاکنون 201 دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف‌شده است تصریح کرد: در این راستا، 32خودرو و 71 موتورسیکلت پلاک مخدوش شناسایی، توقیف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرزی آستارا خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح تعداد 99 خودرو نیز به دلیل پارک دوبل و استفاده از شیشه دودی اعمال قانون شدند.
وی با اشاره به اصلاح هندسی، نصب سرعتکاه و آموزش فرهنگ ترافیک در شهرستان آستارا نیز اظهار داشت: استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان موتورسیکلت باهدف ارتقاءایمنی شهروندان ازجمله فعالیت‌های حوزه ترافیک بوده است.
نمازی ضمن تقدیر از شهروندان قانونمند و بیان اینکه امیدواریم روند کاهش تصادفات در شهرستان آستارا به‌مانند سال گذشته، امسال نیز ادامه داشته باشد افزود: همکاری مردم و مشارکت تمامی دستگاه‌های مسئول در امر فرهنگ‌سازی برای تحقق ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه ضروری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0