صدا و سیما/ فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف 3 جسد در یکی از ارتفاعات صعب العبور روستای حاجی کند بخش باروق میاندوآب خبر داد.
سرهنگ "حسن شیخ نژاد" گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس میاندوآب مبنی بر فقدانی همسر و 2 فرزند پسرش رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: با انجام یک سری تحقیقات نهایتا اجساد 3 نفر در یکی از ارتفاعات صعب العبور روستای حاجی کند بخش باروق میاندوآب در داخل چادری کشف شد.
وی با بیان اینکه طبق بررسی های اولیه بیش از 5 روز از مرگ این افراد سپری شده است، افزود: خانواده این افراد اعلام کردند بیش از 7 روز است که آنان خانه را به قصد برداشت گیاهان خوراکی از ارتفاعات روستاهای حاجی کندی و ممدقولوقیشلاقی ترک کرده اند.
فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه هم اکنون نیروهای امدادی و انتظامی در محل حادثه حضور دارند، خاطرنشان کرد: با توجه به صعب العبور بودن منطقه، انتقال اجساد تاکنون مقدور نگردیده و پس از انتقال، علت فوت و گزارشات تکمیلی اعلام خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b