تسنیم/فرماندار شهرکرد با بیان اینکه مقرر شده بود ۲ هزار متر شبکه آب و فاضلاب در منطقه غرب شهرکرد ایجاد شود، گفت: تاکنون ۸۰۰ متر از این شبکه احداث و مابقی تا نیمه خردادماه تکمیل می‌شود.
عبدالعلی ارژنگ ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تاکنون دو دوربین کنترل در محله 32 شهرکرد نصب شده است، گفت: یک دوربین نیز پس از جانمایی نصب می شود.
وی با بیان اینکه خودروی اورژانس اجتماعی به صورت متناوب در این منطقه حضور دارد، افزود: 25 معتاد نیز در این منطقه به کمپ‌های ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
فرماندار شهرکرد با اشاره به اینکه زمین های بلااستفاده این منطقه برای کاربری فضای سبز تسطیح شده است، اضافه کرد: در کمیته تداخلات اراضی نیز 37 هکتار اراضی محله 32 و 40 هکتار از اراضی محدوده دانشگاه شهرکرد به عنوان مستثنیات شناخته شد که به دنبال حل قانونی این اختلافات هستیم.
ارژنگ با بیان اینکه مقرر شده بود 2 هزار متر شبکه آب و فاضلاب در منطقه غرب شهرکرد ایجاد شود، ادامه داد: تاکنون 800 متر از این شبکه احداث و مابقی تا نیمه خردادماه تکمیل می‌شود.
فرماندار شهرکرد با اشاره به اینکه تاکنون برا انشداد کوچه‌های پر تردد 60 تا 70 متر انسداد و دیوار کشی انجام شده است، گفت: برای احداث خانه عالم این منطقه در سال گذشته 160 میلیون تومان بودجه تخصیص یافته است که با واگذاری زمین عملیات احداث آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه مقرر شده است احشامی که در این منطقه نگهداری می‌شوند و مجتمع دامپروری منتقل شود، افزود: متأسفانه تاکنون مشکل آب این مجتمع توسط آب و منطقه‌ای استان حل نشده است.
ارژنگ با اشاره به اینکه توسعه مسجد امام حسین (ع) محله 32 شهرکرد با تمک ساختمان مجاور در حال انجام است، اضافه کرد: دو پروژه زمین چمن مصنوعی و مرکز جامع سلامت این منطقه با وجود اینکه در دهه فجر کلنگ‌زنی شدند تاکنون پیشرفت فیزیکی نداشتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3