باشگاه خبرنگاران/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: هدر رفت آب به علت فرسودگی شبکه آبرسانی از مهمترین مشکلات شبکه آبرسانی در استان است.
عبدالحمید حمزه پور در نشست بررسی مسائل و مشکلات مربوط به آب شهرستان دیر افزود: برای حل مشکل فرسودگی خطوط باید چاره اساسی اندیشید.
وی با اشاره به اینکه بیشتر منابع آب استان بوشهر خارج از استان قرار دارد، ادامه داد: طرح تامین صد هزار مترمکعب آب از طریق آب‌شیرین‌کن را در دست اقدام داریم تا بتوانیم برخی از مشکلات مردم را برطرف کنیم.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر همچنین همخوانی نداشتن تعرفه آب و هزینه‌ها را یکی از مسائلی دانست که باعث شده قدر آب کمتر دانسته شود.
فرماندار دیر نیز گفت: خط انتقال آب در شهر بردستان از زیر خانه‌های مردم عبور و همین امر مشکل ساز شده است.
کریم علی حسنی افزود: هرچند وضع آب شهرستان دیر نسبت به هفته گذشته بهتر شده، اما هنوز مردم برخی مناطق شهری و روستایی با کمبود آب روبه‌رو هستند.
وی، شناسایی و برنامه ریزی برای انشعاب‌های غیرمجاز، همکاری در خرید لوله برای متقاضیان جدید، سرعت بخشی دراجرای خط انتقال به روستای دمیگز، نصب ایستگاه پمپاژ در برخی مناطق روستایی و هماهنگی در توزیع آب شهری و روستایی را ضروری خواند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22