ایرنا/ سرهنگ «پرویز اسدی» روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: پس از ابلاغ حکم جلب یکی از اراذل و اوباش که از مدتی قبل تحت تعقیب پلیس بود، اقدامات تخصصی مأموران انتظامی برای شناسایی مخفیگاه وی آغاز شد.
وی افزود: در فرایند تکمیل تحقیقات، محل اختفای این فرد در باغی واقع در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شناسایی و برنامه ‌ریزی عملیاتی برای دستگیری او آغاز شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: این فرد شرور که قصد فرار داشت با رعایت قانون به ‌کارگیری سلاح از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دستگیر شد.
سرهنگ اسدی اظهار کرد:‌ از این فرد سه قبضه سلاح سرد و مقداری مواد مخدر صنعتی و سنتی، ترازوی توزین مواد مخدر و برخی اقلام غیرمجاز دیگر کشف شد.
به گفته این مقام انتظامی، پرونده متهم برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال و متهم نیز در یکی از مراکز درمانی تحت مداوا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: پلیس در برخورد با مخلان امنیت و آرامش شهروندان با قاطعیت عمل می کند و از شهروندان نیز درخواست می کنیم که در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.
شهرستان ساوه دارای 285 هزار نفر جمعیت است که پس از اراک، دومین مرکز جمعیتی استان مرکزی محسوب می شود و از نقاظ مهاجرپذیر کشور است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f