تسنیم/ مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: قبض کاغذی تلفن ثابت از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف و استعلام و پرداخت حساب از طریق سامانه ۲۰۰۰ و سایت مخابرات انجام می‌شود.
مسیب قبادیان با اشاره به اینکه 540 هزار مشترک تلفن ثابت فعال در این استان وجود دارد اظهار داشت: هر دوره دو ماهه برای مشترکان تلفن ثابت قبض صادر می‌شود و این در حالی است که هزینه کاغذ، چاپ و توزیع بسیار بالا است.
وی با اشاره به زیرساخت‌های الکترونیکی فراهم شده برای پرداخت قبض به جای صدور قبض کاغذی عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها قبوض کاغذی تلفن از خرداد ماه حذف می‌شود و مردم برای دریافت صورتحساب می‌توانند از طریق سامانه 2000 یا سایت مخابرات اقدام کنند.
قبادیان با بیان اینکه میزان صورتحساب از طریق سامانه 2000 به صورت به روز پیامک می‌شود و امکان پرداخت آن فراهم است گفت: امکان پرداخت قبض از راه‌های دیگری همچون سایت مخابرات وجود دارد و شناسه قبض و پرداخت به عنوان تأیید به‌طور مستمر از طریق پیامک ارسال می‌شود.
مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه به سوءاستفاده‌های تلفنی که در داخل استان نیز بسیار گزارش شده است اشاره و عنوان کرد: گاهی تماس‌های تلفنی با عنوان نیروی مخابرات و به بهانه خوش حسابی و برنده شدن در مسابقه با مشترکان گرفته می‌شود که صحت ندارد.
وی افزود: هیچ پیامک و تماس تلفنی از طرف مخابرات و همراه اول بابت اعلام برنده شدن در مسابقه‌ای یا خوش‌ حسابی وجود ندارد و بنابراین مردم باید هوشیار باشند که مورد سوءاستفاده کلاهبرداران تلفنی قرار نگیرند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :