باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه گفت: راه اندازی اتاق‌های بازی بارویکرد درمانی و کمک آموزشی دانش آموزان دارای نیاز‌های ویژه دردستورکاراین اداره قراردارد.
فرزاد سهیلی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه اظهار داشت: راه اندازی اتاق‌های بازی بارویکرد درمانی و کمک آموزشی دانش آموزان دارای نیاز‌های ویژه دردستورکاراین اداره قراردارد و بر این اساس اتاق بازی مدرسه‌ی سپیده نوروزی کرمانشاه با مساعدت خیرین محترم، سازمان آموزش و پرورش استثنایی و آموزش و پرورش استان کرمانشاه آماده بهره برداری قرار گرفته است.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز تلاش برای تقویت روحیه و نشاط دانش آموزان استثنایی به طور جدی مورد توجه است، از همکاری صمیمانه مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک کرمانشاه در پیشبرد اهداف آموزشی قدردانی کرد.
همچنین پس از افتتاح اتاق بازی این مدرسه یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: اداره کل آموزش و پرورش به طور ویژه در کنار مجموعه آموزش و پرورش استثنایی قرار دارد و امروز از اینکه لبخند شادی بر لبان این دانش آموزان نشسته است، بسیار خرسندیم و از هیچ مساعدتی در راستای خدمت به دانش آموزان استثنایی دریغ نخواهیم کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :