مهر/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.
حسن عزیزی از ثبت نام ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: مجموع اعتبارات اختصاص یافته به این منظور برای استان کرمانشاه هزار و ۵ میلیارد تومان است.
وی افزود: در طول جلسات کارگروه اشتغال سال گذشته و اوایل امسال مجموعاً ۶۷۵ میلیارد تومان از این اعتبارات جذب شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اشتغالزایی ایجاد شده در نتیجه اعتبارات جذب شده مذکور را حدود ۲۷ هزار نفر اعلام کرد و گفت: با توجه به آنچه که در راستای سیاست شفاف‌سازی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کردند و ابلاغیه وزیر همزمان با سراسر کشور اسامی تمامی دریافت کنندگان این تسهیلات مورد حمایت دولت نیز روی سایت وزارت کار و در استان کرمانشاه نیز بر روی وبگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار داده خواهد شد.
وی هدف از این اقدام را شفافیت سازی و اطلاع رسانی در این زمینه عنوان و خاطرنشان کرد: بر اساس اقدام فوق اسامی ۱۸ هزار و ۸۷۳ شخصیت حقیقی و حقوقی که تا به امروز موفق به دریافت این تسهیلات هم اکنون برای دسترسی عموم روی وبگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قرار داده شده است.
عزیزی در پایان تاکید کرد: هنوز هم اعتبارات خوبی از این تسهیلات باقی مانده است و جوانان جویای کار می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شده و زمینه اشتغال خود را فراهم کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :