فارس/فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف 10 دستگاه تانکر و کامیون حامل 250 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.
سردار رضا بنی‌اسدی‌ فر اظهار داشت: در تداوم طرح‌ها و تدابیر مبارزه با کالا و سوخت قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان ریگان با رصد و انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین سوخت قاچاق از محورهای حوزه این شهرستان مطلع شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در این راستا ماموران پلیس ریگان با بهره‌گیری از ظرفیت عملیاتی خود 10 دستگاه تانکر و کامیون حامل سوخت را در محور اصلی شهرستان متوقف کردند.
بنی‌اسدی‌ فر بیان داشت: در این عملیات‌ها در مجموع 250 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که از نقاط مرکزی کشور به مقصد استان‌های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشور بارگیری شده بودند کشف و در این رابطه 12 نفر دستگیر شدند.
وی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل این متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: کشف این محموله بزرگ و سازمان یافته در سایه کار اطلاعاتی و تدابیر شبانه‌روزی رده‌های انتظامی، نشانگرعزم جدی پلیس در عرصه مبارزه با سوخت قاچاق است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00