فارس/کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از پایداری جوی استان طی امروز و چند روز آینده خبر داد و گفت: روند دمای استان هم افزایشی است.
حسین سلطانی وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری اعلام و اظهار کرد: این وضعیت جوی برای بعد از ظهر هم ادامه می‌یابد، مگر اینکه بر پوشش ابر اندکی افزوده شود.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان افزود: وضعیت جوی امروز برای فردا هم یعنی صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده است.
وی با تاکید بر پایداری جوی طی هفته آینده گفت: فقط روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی در زنجان فعال خواهد شد که نتیجه آن بارش پراکنده و رگباری خواهد بود.
سلطانی روند دمای استان زنجان را افزایشی عنوان کرد و افزود: این روند افزایشی ادامه خواهد داشت.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ثبت دمای هشت درجه بالای صفر به عنوان خنک‌ ترین دما در سطح استان طی روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: بالاترین دمای این بازه زمانی با 29 درجه بالای صفر از آب‌ بر گزارش شده است.
وی دمای فعلی شهر زنجان را 20 درجه اعلام کرد و ادامه داد: این دما در مقایسه با بازه زمانی روز گذشته تغییری نکرده است.
سلطانی نوسان دمایی شهر زنجان را 16 درجه عنوان و تصریح کرد: زنجان در این بازه زمانی دمایی بین 9 و 25 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd