فارس/نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس گفت: آب‌رسانی معضل بسیاری از روستاها و عشایر در چهارحال و بختیاری است، همه باید تلاش کنیم سهم بودجه چهارمحال و بختیاری در زمینه آب‌رسانی به روستاها جذب شود.
خدیجه ربیعی ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، گفت: کلیات بودجه سال 98 به لحاظ ایجاد بستر جهت رفع مشکلات در کشور بسیار خوب است.
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس افزود: آب‌رسانی معضل بسیاری از روستاها و عشایر در چهارحال و بختیاری است، همه باید تلاش کنیم سهم بودجه چهارمحال و بختیاری در زمینه آب‌رسانی به روستاها جذب شود.
وی ادامه داد: اگر در زمینه آب، ذخیره آب و جلوگیری از هدررفت آب تلاش کنیم بقیه منابع نیز حفظ می‌شوند.
ربیعی با اشاره به اینکه در چانه‌زنی‌ها درخصوص جذب بودجه در کنار مسؤولان استانی هستیم، عنوان کرد: اکثر مدارس در چهارمحال و بختیاری به معاف بودن از پرداخت هزینه‌های خدمات اشاره می‌کنند و اینکه با وجود این قانون باز هم خدماتی همچون آب، برق و گاز آن‌ها قطع می‌شود، بنابراین می‌طلبد این موضوع بررسی بیشتری شود.
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس با بیان اینکه ظرفیت خوبی برای احداث نیروگاه خورشیدی و تولید برق از پنل‌های خورشیدی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، خاطرنشان کرد: در این استان تابش آفتاب منحصر به‌ فرد است همین موضوع تولید برق از نور خورشید را ممکن می‌کند.
وی تاکید کرد: نصب پنل‌های خورشیدی در منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی باعث خودکفایی این خانواده‌ها می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3