فارس/نماینده شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس گفت: از خروجی بسیار زیاد سد زاینده‌رود در چهارمحال و بختیاری احساس خطر می‌شود و بارندگی‌های اخیر ضامن رفع مشکلات نیست لذا این مسئله نیازمند کنترل است.
علی کاظمی ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، گفت: امید است کشور بتواند از شرایطی که با آن مواجه است عبور کرده و در بحث تحقق درآمدها مشکلی نداشته باشد.
نماینده شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس با اشاره به اینکه در بحث بودجه سال 98 به بحث آب توجه ویژه‌ای شده است، افزود: تبصره 18 قانون بودجه ازجمله تبصره‌هایی است که می‌تواند نقش عمده‌ای در اشتغال چهارمحال و بختیاری ایفا کند.
وی ادامه داد: قرار بود سال گذشته تسهیلات زیر 10 میلیون تومان به متقاضیان اعطا شود که این طرح اجرا نشد، امید است این موضوع امسال توسط دولت اجرایی شود.
کاظمی عنوان کرد: از خروجی بسیار زیاد سد زاینده‌رود در چهارمحال و بختیاری احساس خطر می‌شود و بارندگی‌های اخیر ضامن رفع مشکلات نیست لذا این مسئله نیازمند کنترل است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18