باشگاه خبرنگاران/ علی خسروان، رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش از کشف و ضبط پانزده قطعه ماهی و ادوات ماهیگیری شامل تور، تیوپ بادی و ... از صیاد متخلف خبر داد.
وی با بیان اینکه پیرو پایش های مستمر که از ابتدای فصل تخم ریزی آبزیان در دستور کار یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش قرار گرفت گفت: محیطبانان این شهرستان در جمعه گذشته حین پایش حاشیه رودخانه قره چای متوجه دامگاه صیادان شدند و پس از اجرای کمین که از طلوع آفتاب اجرا گردید، صیاد متخلف را در حین تخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده و اخذ ضرر و زیان وارده به دادگستری تفرش معرفی نمودند.
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش افزود: قاضی محترم پرونده پس از استماع شکایت اداره حفاظت محیط زیست و اعترافات صیاد متخلف کلیه ادوات مکشوفه را به نفع اداره حفاظت محیط زیست ضبط نمود.
خسروان در پایان گفت: بر اساس قوانین و مقررات، با توجه به فصل تخم‌ریزی ماهیان، صید آنها ممنوع است و تمامی زیستگاهای آبی در حوزه شهرستان، توسط یگان حفاظت محیط زیست تفرش بصورت مستمر مورد پایش قرار می گیرد و در صورت مشاهده تخلف با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f