آخرین خبر/ رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قم روزه خواری در انظار عمومی را از نظر شرعی حرام و مصداق جرم مشهود و قابل تعقیب دانست و از برخورد قانونی پلیس با روزه خواران در استان خبر داد.

سرهنگ "پیام کاویانی" ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: روزه خواری در ملاء عام از نظر شرعی حرام و مصداق جرم مشهود و قابل تعقیب است و معذوراتی مانند بیماری و مسافرت مجوز روزه خواری در انظار عمومی نمی باشد، بنابراین پلیس با روزه خواران برخورد قانونی خواهد کرد.

سرهنگ کاویانی خطاب به متصدیان هتل ها، رستوران های بین راهی، میهمان پذیر ها، پایانه ها ،ادامه داد: این اماکن صرفاً برای مسافران خود می توانند با اخذ مجوز از مراجع ذیربط با رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای مربوطه فعالیت کنند و ارائه خدمات توسط سایر مراکز پذیرایی از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر مقررات با متخلفان برخورد خواهد شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: پلیس از رانندگان وسایل نقلیه عمومی و خصوصی انتظار دارد از تظاهر به روزه خواری، استعمال دخانیات و ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنند و با توجه به این که در ماه رمضان فضای کشور آکنده از عطر بندگی و معنویت است شهروندان در رعایت عفاف و حجاب ، مهربانی و کمک به مستضعفان و دیگر وظایف انسانی اهتمام کنند .

سرهنگ کاویانی در پایان تصریح کرد: فرماندهی انتظامی استان قم تمام تلاش خود را برای ایجاد تسهیل در امر ترافیک و عبور و مرور و سالم سازی فضای عمومی به کار خواهند بست.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از مردم خواست تا ضمن همکاری و همیاری در صورت مشاهده موارد خلاف ، از طریق تلفن 110 پلیس را در اجرای قانون یاری دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99