باشگاه خبرنگاران/ رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: پیگیری مسایل و مشکلات میراث فرهنگی با گستره وسیع تری انجام خواهد گرفت.
عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل گفت: پیگیری مسایل و مشکلات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل و حوزه های مرتبط با سرمایه گذاری بعد از این با گستره وسیع تری انجام خواهد گرفت.
وی افزود: تعامل اداره کل میراث فرهنگی با مجموعه قضایی استان در سطح بسیار مطلوبی است و با توجه به ظرفیت های استان در حوزه گردشگری سعی خواهیم کرد تا سرمایه گذاری در این حوزه تسهیل شود و منجر به رونق اقتصادی در سطح استان شود.
همچنین در این جلسه نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل ضمن تبریک انتصاب رئیس کل جدید دستگاه قضایی استان، تاکید کرد: امیدواریم با توجه به اشرافیت شما به موضوعات مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به ویژه حوزه سرمایه گذاری روند اجرای پروژه ها و برنامه های این مجموعه تسهیل شود.
وی بیان داشت: با توجه به انتخاب شعار سال در حوزه رونق تولید باید از ظرفیت های ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری، صنایع دستی و سرمایه گذاری در این دو حوزه استفاده کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253