باشگاه خبرنگاران/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان اردبیل اجرا می‌شود.
بهروز ندایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان گفت: با اعتباراتی که از محل پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی اختصاص می‌یابد، برنامه‌های پیشگیری از بروز آسیب‌ها در محلات حاشیه شهر‌ها و روستا اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه در موضوعات اجتماعی نتیجه به صورت کمی، کمتر ملموس می‌باشد، ادامه داد: باید برنامه‌های انجام شده به طوری باشد که نتیجه بخشی و کاهش میزان بروز آسیب‌های اجتماعی محسوس‌تر شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: بیشتر آسیب‌های اجتماعی در محلات حاشیه شهر‌ها بروز می‌کند که باید تلاش کنیم با تامین خدمات اجتماعی، بهداشت و درمان، تامین رفاه و مسکن میزان بروز این آسیب‌ها در مناطق را کاهش دهیم.
ندایی افزود: محله ایران آباد به عنوان پایلوت برای مطالعات شهری و نیازسنجی برای ارائه خدمات انتخاب شده که در راستای کاهش بروز آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر انجام می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253