فارس/ امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: مسؤولان با دلالان و سودجویانی که می‌خواهند در اقتصاد کشور اخلال ایجاد کنند، برخورد کند.
حجت‌الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس‌آباد اظهار کرد: مسؤولان از هم‌اکنون به فکر خرید تضمینی گندم باشند تا پای دلالان و سودجویان به این حوزه باز نشده و کشاورزان با مشکل روبرو نشوند.
وی ضمن قدردانی از مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص خرید تضمینی سیر، افزود: کشاورزان درخواست دارند خرید سیر بدون خرید جعبه از طرف کشاورز باشد که خرید جعبه برای کشاورز صرفه اقتصادی ندارد.
امام جمعه شهرستان پارس آباد ادامه داد: مردم از وضعیت گرانی‌ها گلایه‌مند هستند و از تعزیرات حکومتی و از مسؤولان انتظار می‌رود با گران‌فروشان به‌صورت جدی و قاطعانه برخورد کنند.
وی با اشاره به اینکه روزه‌داری موجب تقویت اراده انسان می‌شود، تشریح کرد: دروغ نگفتن، نگاه نکردن به حرام، غیبت نکردن و گوش نکردن به آن، دعوا نکردن، فحش نگفتن، حسادت و اذیت نکردن، غذای شبهه‌ناک نخوردن و پرخوری نکردن از خصوصیات بارز انسان‌های متقی است و اجر روزه را بالا می‌برد.
رشادی در خصوص 30 اردیبهشت روز ملی جمعیت، گفت: وجود جوانان در هر کشوری نعمت است و باید قدر آنان را بدانیم چرا که کاهش جمعیت جوان کشور برای آینده بسیار خطرناک است.
وی با اشاره به 31 اردیبهشت روز اهداء عضو، بیان کرد: از شهرستان پارس‌آباد چندین مورد اهداء عضو انجام شده که برای مردم منطقه باعث افتخار است و مسؤولان با برگزاری مراسمی از خانواده‌های این عزیزان تقدیر کنند.
امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به 1 خرداد روز بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف، تصریح کرد: مردم ایران بیشترین مصرف را در بین کشورهای خاورمیانه دارند و فرهنگ‌سازی برای اصلاح الگوی مصرف و پرهیز اسراف ضروری است.
وی گفت: خانواده‌های محترم شهدا و جانبازان از عملکرد بیمه ناراضی هستند و مسؤولان بنیاد شهید بیش از پیش به وضعیت ایثارگران رسیدگی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253