فارس/ امام جمعه شهرستان کوثر گفت: مردم امروز خواستار رسیدگی به وضعیت اقتصاد و معیشت جامعه هستند.
حجت الاسلام عسگر بیگی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان کوثر با اشاره به وضعیت اقتصادی اظهار کرد: مردم امروز خواستار رسیدگی به وضعیت اقتصاد و معیشت جامعه هستند.
وی خواستار توجه بیش از بیش مسؤولان به مساله جمعیت در کشور شد و افزود: حمایت‌های دولت از جوانان باعث رونق امر ازدواج و ایجاد اشتغال شده و این مهم نیز به نوبه خود باعث توازن منطقی جمعیت در سنین مختلف در سطح کشور می‌شود.
وی ضمن گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و اشاره به این نکته که دوام و بقای سازمان‌ها در گرو ارتباطات است گفت: استفاده از رسانه‌های ارتباط جمعی باعث پررنگ‌تر شدن عملکرد خوب سازمان‌ها در جامعه می‌شود.
خطیب جمعه شهرستان کوثر در ادامه ضمن تبریک روز میراث فرهنگی و گردشگری از عملکرد این اداره در شهرستان کوثر انتقاد کرد و بیان داشت: حق شهرستان در این مورد به خوبی ادا نشده چرا که کم کاری‌ها در این زمینه عملاً باعث رکود و کم‌توجهی به صنعت گردشگری نوپا در کوثر شده است.
بیگی در ادامه با تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: دستگیری از نیازمندان و حمایت از آنان باعث تقویت حس همدلی در کشور خواهد بود.
وی در ادامه با اذعان به اینکه در وضعیت کنونی آمریکا به‌دنبال شکستن مقاومت در منطقه غرب آسیا است گفت: مسؤولان باید در برابر تحریم‌های آمریکا برعلیه ایران مدیریت جهادی داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253