باشگاه خبرنگاران/ امام جمعه شهرستان خلخال گفت: متاسفانه رسیدگی به مساله کشاورزی در شهرستان خلخال از سوی مسؤولان مغفول مانده است.
حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان خلخال با اشاره به اهمیت رونق کشاورزی در کشور اظهار کرد: متاسفانه در خصوص مساله کشاورزی اقدامات مناسبی در کشور انجام نشده و در شهرستان خلخال نیز امر کشاورزی مغفول مانده است.
وی از نبود مدیریت در بازار و عدم نظارت مناسب اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خلخال که عهده‌دار مسؤولیت نظارت بر بازار است انتقاد کرد و گفت: مسؤولان امر با کم‌توجهی به آشفته بازار امروز دست از نظارت برداشته‌اند.
امام جمعه خلخال از دستگاه قضا در شهرستان خلخال خواست تا ضمن ورود قاطع به بررسی پرونده دریافت 8 میلیارد تومان تسهیلات برای راه‌اندازی کارخانه سیمان در این شهرستان بیان داشت: سرمایه‌گذار طرح کارخانه سیمان خلخال، زمین‌های منابع طبیعی را در وثیقه بانک عامل قرار داده و نه قدمی در اشتغال برداشته شده و نه اقدامی برای شهرستان در خصوص استقرار کارخانه سیمان انجام شده است.
اسدی در ادامه با اشاره به اقدامات رییس جمهور آمریکا در به تباهی کشاندن دنیا اذعان داشت: ایران اسلامی با عزت در پای مبارزه با استکبار مقاومت کرده و برای حفظ اقتدار خود در منطقه و جهان نگران اقدامات استکبار نیست.
وی با اشاره به راه‌اندازی برخی از فعالیت‌های جریان نفوذ در فضای علمی دانشگاه‌ها در خصوص زیر پا گذاشتن اصل حجاب و خطرات نفوذ گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها وبارها هم فرموده‌اند؛ جریان نفوذ اصلی‌ترین جبهه ورود استکبار به کشورها است.
امام جمعه خلخال با اشاره به پانزدهم ماه مبارک رمضان و ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)افزود: بخشندگی و رئوف بودن و سخاوتمندی از صفات بارز این امام همام بوده و الگویی مناسب برای رفعت اسلامی در جامعه است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253