تسنیم/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: برخورد با متصرفان و موقوفه‌خواران و نیز احیای موقوفات در استان برای ما یک اولویت اساسی و مهم است که امیدواریم در این زمینه همکاری دستگاه قضائی استان در اولویت کاری قرار بگیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ستوده بعد از ظهر امروز در دیدار با رئیس کل دادگستری استان اردبیل اظهار داشت: برخورد با متصرفان و موقوفه‌خواران و نیز احیای موقوفات در استان برای ما یک اولویت اساسی و مهم است که امیدواریم در این زمینه همکاری دستگاه قضائی استان در اولویت کاری قرار بگیرد.
وی با اشاره به این که اجرای امینانه نیات واقفین مهم‌ترین رویکرد و محور این مجموعه است تصریح کرد: از عموم مردم انتظار می‌رود در اجرای این طرح با ما همکاری و مشارکت‌های لازم را داشته باشند و تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه به‌کارگیرند تا بتوانیم با مشارکت همگانی از این مهم بهره‌مند شویم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با بیان این که وقف به عنوان یک سرمایه اجتماعی یک اولویت اساسی و مهم برای ما است گفت: باید با ایجاد اعتمادسازی به عنوان یک مولفه مهم در این زمینه اجازه ندهیم کم‌ترین انحراف در این زمینه به وجود آید تا بتوانیم با حل مشکلات موجود در این زمینه انحرافات را برطرف کنیم.
ستوده تصریح کرد: پروژه‌های بزرگ با نگاه عام‌المنفعه و با نیازهای روز جامعه اجرا می‌شود که در این زمینه برخورداری از عملکرد صحیح وقف می‌تواند اجرای این پروژه‌ها را لذت بخش‌تر کرده و آن خروجی مطلوب و مورد انتظار را در نهایت به دست آورد که این مسئله به عنوان یک اولویت مهم و اساسی مبنای کار است.
وی بیان کرد: آماده ارتقای همکاری با معاونت پیشگیری از آسیب های اجتماعی با توجه به ظرفیت امامزادگان و مساجد هستیم و بی‌شکاین کار کمک شایانی در کم کردن معضلات و مشکلات اجتماعی خواهد کرد که امیدواریم این مهم مورد توجه واقع شود تا به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253