فارس/فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌ خیز در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد.
سرهنگ ابراهیم عرب‌ زاده اظهار داشت: در راستای مطالبه عمومی و به حق مردم ولایتمدار شهرستان بوشهر، پس از هماهنگی و اخذ مجوز قضایی طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌ خیز با بسیج تمام امکانات اطلاعاتی و انتظامی در منطقه دوم شهری اجرا شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر افزود: دستگیری دو سارق ،کشف شش فقره سرقت داخل خودرو ، کشف 19 دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی، کشف 13 قبضه سلاح سرد، توقیف دو دستگاه خودرو و دستگیری دو سارق نتیجه اجرای این بود.
عرب‌زاده ادامه داد: در جریان این طرح بیش از 200 گرم انواع موادمخدر صنعتی و سنتی و 350 عدد قرص روان‌گردان کشف و هفت نفر خرده‌ فروش موادمخدر و معتاد متجاهر دستگیر شدند.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و مساعدت مردم ولایی شهرستان با نیروی انتظامی، یادآور شد که در این راستا پرونده‌ های قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهمان در مراجع قضایی تحت رسیدگی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22