فارس/ ابوالحسن حیدری در مصاحبه ای با اشاره به برخی تخلفات آموزشگاه هنری و تجسمی در بجنورد اظهار کرد: اخیراً تصاویری از اقدامات خارج از وظیفه آموزشگاهی تجسمی در بجنورد منتشرشده که برخورد لازم برای جلوگیری از این اقدامات انجام‌شده است.
وی با تشریح بررسی‌های انجام شده در خصوص این تخلف گفت: این تخلف بر اساس بررسی‌های اولیه محرز شده و تا زمان تصمیم‌گیری نهایی از فعالیت این مجموعه جلوگیری شده است.
معاون امور هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همچنین با اشاره به فرآیند برخورد با تخلفات آموزشگاه‌های زیرمجموعه فرهنگ و ارشاد عنوان کرد: بر اساس قوانین برخورد با تخلف آموزشگاه‌های هنری در نخستین مرحله، اخطار کتبی و در مراحل بعدی با برگزاری شورای نظارت بر فعالیت آموزشگاه‌های هنری تصمیم‌گیری نهایی برای ادامه فعالیت این مجموعه‌ها انجام می‌شود.
گفتنی است روز گذشته برخی تصاویر از اقدامات نامناسب و خارج از عرف آموزشگاهی تجسمی در بجنورد باعث حاشیه‌سازی فراوانی در فضای مجازی شد و واکنش گروه‌های مختلف مردمی را برانگیخت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45