فارس/مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بانه و حومه گفت: نرخ جدید خدمات‌رسانی کاربری‌های حمل و نقل شهری بانه برای اجرا در سال‌جاری، پس از تصویب شورای اسلامی شهر بانه و تائید در مراجع مربوطه ابلاغ شد.
هیوا رحیمی‌زاده اظهار داشت: نرخ جدید خدمات‌رسانی کاربری‌های حمل و نقل شهری بانه برای اجرا در سال‌جاری، پس از تصویب شورای اسلامی شهر بانه و تایید در مراجع مربوطه ابلاغ شد.
وی افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر بانه، از امروز چهارشنبه اول خردادماه مبلغ کرایه آژانس‌های سرویس تلفنی در محدوده شهر بانه به ازای هر سرویس ۳۰۰۰ تومان و نرخ جابه‌جایی مسافر توسط تاکسی‌های عمومی و ویژه متناسب با مسیرهای اعلام شده به مرکزیت میدان ۱۵ خرداد مبالغ ۸۰۰ تومان، ۱۰۰۰ تومان و ۱۵۰۰ تومان بوده و رانندگان موظفند براساس مبالغ مصوب و آیین‌نامه تاکسیرانی به شهروندان و مسافران سرویس‌دهی نمایند.
رحیمی‌زاده با اشاره به اجرای همزمان طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی، از شهروندان خواست ضمن همکاری با واحدهای اجرایی و بازرسی این سازمان، به هیچ عنوان انتظار سرویس دهی به صورت دربستی را از تاکسی‌های زرد و خطی نداشته و تنها به صورت مسیری و با نرخ مصوب از این تاکسی‌ها استفاده نمایند.
وی همچنین بر سرویس‌دهی آژانس‌های تلفنی به صورت تک‌مسیر و خودداری از سرویس‌دهی همزمان به چند سرویس (اصطلاحاً دو مسیر و چند مسیر) تاکید جدی کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی بانه با اشاره به دوره جدید فعالیت دفاتر و خودروهای آژانس ها بر اساس طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل و اطلاع‌رسانی و تمهیدات انجام شده در این راستا، از شهروندان خواست با مراجعه به دفاتر آژانس‌ها و دریافت کد اشتراک، از دفاتر یاد شده بخواهند در صورت درخواست در طول روز به صورت تلفنی (شامل مراجعه به مبدا و همراهی تا مقصد مورد نظر مسافر) سرویس‌دهی نمایند.
رحیمی‌زاده در پایان با تاکید بر تقویت نظارت بر اجرای طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل و نرخ جدید خدمات رسانی، از شهروندان و مسافران خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن‌های ۳۴۲۵۷۶۱۰ و ۳۴۲۵۷۶۱۱ و یا مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل به نشانی بانه، سه راه اوقاف، روبروی دبستان شاهد سریعاً گزارش نمایند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34