فارس/ احمد اسدی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: امروز و فردا کماکان آسمانی صاف تا نیمه‌ابری را خواهیم داشت که دمای هوا به‌صورت نسبی افزایش می‌یابد.
وی افزود: طی این مدت در ساعات بعدازظهر و شب به‌دلیل شرایط فصلی و جغرافیایی انتظار داریم در ارتفاعات شاهد رشد ابر و رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در برخی نقاط استان باشیم.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: روزهای شنبه و یک‌شنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی انتظار داریم شاهد افزایش محسوس دما و در ارتفاعات همراه با وزش باد گرم پیش‌بینی می‌شود.
اسدی تصریح کرد: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با عبور موج ناپایدار و شمالی شدن جریانات و شکل‌گیری جریانات خنک و مرطوب شمالی انتظار داریم شاهد کاهش هوا، وزش باد و رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در آسمان مازندران باشیم.
وی یادآور شد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به آمل با 25 درجه و کمینه دما نیز مربوط به بلده با پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران طی روزهای آینده به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9