باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن در گفتگویی اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارقان را که در قالب باندی ۴ نفره در این شهرستان فعالیت داشتند، شناسایی کردند.
سرهنگ شاه نظری گفت:پس از هماهنگی‌های قضائی، در عمیلیاتی ضربتی متهمان دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت خودرو در این شهرستات اعتراف کردند.
وی با اشاره به کشف خودرو‌های سرقتی از مخفیگاه متهمان، افزود: این سارقان حرفه‌ای خودرو پس از تشکیل پرونده با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند و مضوع در دست بررسی است.
فرمانده انتظامی تنکابن در خاتمه با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می‌روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9