باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در گفتگویی اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت منزل در بخش مرکزی شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه‌ای منزل در این شهرستان شدند.
سرهنگ محمدی گفت:پس از هماهنگی‌های قضائی، در عمیلیاتی ضربتی متهمان دستگیر و در بازجوئی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۰ فقره سرقت منزل در این شهرستات اعتراف کردند.
وی از کشف مقادیری اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و افزود: این سارقان حرفه‌ای که دارای سوابق متعدد کیفری نیز می‌باشند، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.
فرمانده انتظامی نوشهر در خاتمه با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می‌روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9