باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در گفتگویی اظهار داشت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با سوداگران مرگ، طرح پاکسازی مناطق آلوده در سطح استان به اجرا در آمد.
وی افزود: با اجرای این طرح، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان‌های تابعه موفق به شناسایی و دستگیری ۵۹ خرده فروش مواد مخدر در سطح استان شدند.
سرهنگ ثقفی با اشاره به توقیف ۷ خودرو در اجرای این طرح گفت: در این عملیات که به مدت یک روز به اجرا در آمد ۳۱ کیلو گرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.
وی از دستگیری ۴۲ معتاد به مواد مخدر و معرفی آنان به مراکز درمانی استان خبر داد و افزود:مواد مخدر پدیده‌ای است استعماری که قدرت‌های سلطه گر به منظور محو ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می‌جویند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، در خاتمه گفت: برای جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم باید برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبه‌ای صورت پذیرد و نیروی انتظامی نیز قاطعانه باعناصری که در راستای ترویج مواد مخدر و اعتیاد و کسب منفعت از این طریق مبادرت می‌ورزند به شدت برخورد می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9